Behov for medietjenester?

Avdeling for medier og kommunikasjon har etablert årets ungdomsbedrifter (UB). Du kan kjøpe ulike tjenester blant annet knyttet til film, foto og grafisk design.

  • Av Ann-Mari Henriksen

 

Avdelingen har lang erfaring med å benytte ungdomsbedrifter som pedagogisk metode. Ungdomsbedriftene fra MK har også fått mange og gjeve priser i konkurranser.

 

Omfattende tjenestetilbud
Ungdomsbedriftene på medier og kommunikasjon tilbyr ulike tjenester innenfor foto, grafisk design, film, plakater, brosjyrer, visittkort, logoer, innbydelser, takkekort, film, bilder og websider. Kontaktinformasjon finner du i tabellen:

 

Ungdomsbedrift Tilbyr Kontaktinformasjon
Flash Fokus Tar oppdrag innen film og foto Leder: 
Ine Jeanette Bogstrand Opseth

Tlf: 95758367

Nettsted: www.flashfokus.no
Absolut Media UB Vi tar oppdrag innen foto, grafisk design og film. 
Eks: plakat, brosjyre, visittkort,logo mm 
Leder: 
Anette Ormåsen Gundersen

Tlf: 90777380 

E-post:Absolut...@hotmail.com
Meta Design UB Vi lager reklamebrosjyrer,hjemmesider og tar fotooppdrag. 
Leder: Anne Homelien

Tlf: 954 47 245 

E-post:anneho...@hotmail.com
Radio Filter UB Radio for ungdom Leder: Oda Svenungsen

Tlf: 99399878 

E-post:radiof...@gmail.com 

Nettsted: www.radiofilter.no
Visible Design UB Vi tar oppdrag innen grafisk design som logoer, brosjyrer, plakater, innbydelser, takkekort, mm Leder: 
Marthe Yung Mee Hansen

Tlf: 954 30 868

E-post: 
marth...@hotmail.com 
visible.d...@gmail.com
Maple Media UB Film, bilder og websider Leder: Helene Juterud

Tlf: 47291538 

E-post: Hjut...@online.no
Lens Flare UB Vi tar oppdrag innen foto og film Leder: 
Ingvild Skagen Hammerstad

Tlf: 98 02 89 31 

E-post:
Lensfl...@gmail.com 
Skag...@hotmail.com 

Nettsted: www.lensflare.no




Publisert 3. juli 2013, oppdatert 3. juli 2013.