Skolens ledelse

Her finner du kontaktinformasjon til skolens ledelse

http://twitter.com/buskerudfoldfylke https://www.facebook.com/buskerudfylkeskommune http://plus.google.com

Rektor:

Ann-Mari Henriksen

Tlf: 32 24 61 30 / 976 80 475

E-post: Ann-Mari....@bfk.no

 

Utviklingsleder:

Dag Ebbe Helgerud

Tlf: 32 24 62 94 / 915 48 560

E-post: Dag.He...@bfk.no

 

HR-leder:

Gunn-Kari Bakke 

Tlf: 32 24 61 41 / 908 40 431

E-post: gunn-kar...@bfk.no

 

Administrasjonsleder:

Linda Hoseth

Tlf: 32 24 61 55 / 41 21 23 14

E-post: linda....@bfk.no

 

Avd.leder OPUS:

Solveig Beate Bratland

Tlf: 45 60 42 66

E-post: solveig.bea...@bfk.no

 

Konstituert Avd.leder Helse-og oppvekstfag:

Aud-Helen Honerud Olsen

Tlf: 32 24 61 47 / 91 56 08 68

E-post: aud-helen.ho...@bfk.no

 

Avd.leder Elektrofag:

Tom Egil Gulbrandsen

Tlf: 32 24 61 70 /  91 59 84 45

E-post: tom-egil.g...@bfk.no

 

Avd. leder Teknikk- og industriell produksjon:

Roy Hagen

Tlf: 32 24 62 25 / 906 26 117

E-post: roy.h...@bfk.no

 

Avd.leder Restaurant- og matfag

Lars Søraas Grønhovd

Tlf: 32 24 62 69 / 932 83 666

E-post: lars.soraa...@bfk.no

 

Avd. leder Bygg- og anleggsteknikk:

Morten Chr. Nilsen

Tlf: 32 24 62 42 / 414 70 347

E-post: Morten....@bfk.no

 

Avd.leder Design og håndverk:

Kristin Elisabeth Ophus

Tlf: 32 24 61 53

E- post: kristin...@bfk.no

 

Avd.leder Medier og kommunikasjon:

Randi Aarskaug

Tlf: 32 24 62 97 

E-post: Randi.A...@bfk.no


Publisert 15. august 2012, oppdatert 6. juni 2018.